Több mint hatvan éve nevel gyermeket Tatabánya-Újvárosban ez az iskola

Kérjük a volt diákokat, küldjenek be nyolcadikos osztályképet! Az adatokat az anyakönyvekből vettük, névelírás történhetett, kérjük jelezzék a morasuli60@gmail.com email címen! Keressük az 1953-ban nyolcadik évfolyamot végzetteket!

 A lista nem teljes, folyamatosan bővül!

2007/2008

  • Vivi.vi városi kvízverseny- I. helyezés Boszik csapat (Kun Gergő, Irmai Vivien, Vajda Ildikó, Szalai Dániel, Gimesi Kristóf, Kollárdi Hajnalka, Szőke Nikolett 6. oszt.)
  • Városi rajz és történetíró verseny Mátyás királyról:  rajzversenyen II. helyezést ért el Lakatos László 5.a, és III. helyezést ért el Heszler Boldizsár 5.a osztályos tanuló.
  • Tildy Zoltán emlékére országos pályázat két különdíj: Csapó Bence 8.a, Fenyvesi Szabolcs 8.a
  • Roma Népismereti Területi Verseny (Esztergom) 7-8. o. 10 fő részvételével 4. helyezés Csizmazia József, Bordács Balázs, Piringer Fatima, Ónodi Angéla, Gályász Gabriella, Rózsa Bettina, Vas Krisztina, Samu Nikoletta, Kacsó Norbert, Járóka Ferenc.
  • MANT( Magyar Asztronautikai Társaság) országos pályázat A jövő űrhajózása - emberes űrrepülés a XXI. században III. helyezés Szalai Dániel 6.b
  • Móra-napok: Megyei prózamondó verseny és illusztrációs rajzpályázat: III. helyezést ért el Fenyvesi Szabolcs 8.a, illusztrációs rajzpályázaton díjazottak: Kovács Szabina és Vajda Ildikó 6.b osztályos tanulók.
  • 56-os országos verseny, döntő Kiskunmajsa IX.hely: Kun Gergő, Gimesi Kristóf, Tőkés Attila

2008/2009

·        MANT( Magyar Asztronautikai Társaság) országos pályázat "Európa a világűrben" : I. helyezés: Vági Richárd

·        Indul a kocsi Budáról Bánhidára 2008 városi verseny különdíj : Heszler Boldizsár, Kósa Richárd, Gyurkovics Attila, Dankó Dalma

·        Tatabánya Megyei Jogú Város versenye: Örökbefogadás  II. helyezés 6-8. osztályos diákokkal: Bordács Balázs, Csizmazia József, Irmai Vivien, Balla János, Kollárdi Hajnalka, Kun Gergő, Szalai Dániel, Lakatos László.

·        Megyei Karácsonyi Képeslapkészítő Pályázat: díjazott Csoma Ferenc 6.b osztályos tanuló, akinek kiállították a munkáját a Hébé Tánc-, Képző- és Színművészeti Alapfokú Művészetoktatási Intézményben.

·        A budapesti Levegő Munkaszövetség által kiírt Stand up! Comedy környezetvédelmi pályázatán Vági Richárd 7.a osztályos tanuló és Lakatos László 6.a osztályos tanuló I. helyezést ért el az általuk írt paródiával; a  karikatúra pályázaton pedig III. helyezett lett Bebők László

·        Móra napok: Megyei prózamondó verseny és illusztrációs rajzpályázat III. helyezést ért el Nagy Éva 8.a osztályos tanuló.

·        „Mosolygós Gyermekekért” városi rajzpályázat.  Díjazott: Kóti Nikolett 8.a osztályos tanuló

·        „Együtt értetek” városi rajzpályázat díjazott: Tóth Mátét (7.a) és Buda Bernadett

·        A „Nyitott kapuk” városi rajzpályázaton Tóth Máté 7.a osztályos tanuló a Tűzoltóság különdíja

·        József Attila Megyei Könyvtár „OLVASD VELÜNK...pályázata (megyei) :  Veres Tamás 5.b osztályos tanuló 4. helyt, Buda Dávid 5.b osztályos tanuló 5. hely

·        József Attila Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtár LOGO-jának megtervezése Nagy Éva Zsuzsanna 8. o. tanuló díjazott

·        Az 56-os Múzeum (Kiskunmajsa) által meghirdetett országos történelem verseny
 8. hely  Skrinyár Máté, Sebesi Flórián, Varga Richárd 8.a 

·        Nagy Imre Társaság történelmi vetélkedője „Nagy Imre élete” témájú városi verseny  4.hely Skrinyár Máté, Sebesi Flórián, Varga Richárd 8.a

·        városi „Hetedhétországon is túl…” elnevezésű meseíró verseny Reim Dóra 5.a  osztályos tanuló különdíj

·        Múltidéző – a TIT megyei szervezete által meghirdetett levelezős verseny :  díjazott :Nagy Gergely 5.a és Tőkés Attila 7.b osztályos tanuló

·        városi Kiskarácsony – Nagykarácsony Rajzpályázat, díjazott: Barna Zsófia 4.a osztályos tanuló. Munkáját a Kölcsey Galériában állították ki.

·        Bolyai János városi matematika verseny Beró Márk 3. és Falu Péter 4. helyezés

·        Wass Albert Országos Meseillusztrációs Pályázat (Bonyhád): Gényi Erzsébet 1. o. díjazott

 

2009/2010

  • Szelim-napi Regélő rajzpályázat – regionális II. hely Tóth Máté , különdíj: Rippert Beatrix
  • Szelim-napi Regélő mondaíró pályázat: : Alsós: II. hely: Barna Ambrus  Felsős: I.hely: Incesz Elizabeth, II.hely:  Gyuricska József Richárd, különdíj: Nagy Gergely
  • Ságvári városi versmondó versenyen II. helyezést  ért el egy 7.o. osztályos diákunk
  • A Dózsa György Általános Iskola által meghirdetett megyei versíró versenyen 8. osztályos tanulónk különdíjban részesült, versét egy kiadványban is megjelentették.
  • Megyei Móra Prózamondó Versenyen 5 diákunk szerepelt, az 5-6. osztályos korcsoportban különdíjat, a 7-8. osztályos korcsoportban 3. helyezést értünk el.
  • Gyermeknapi meseíró verseny – városi verseny 2 diákunk munkájával neveztünk, ahol mindketten díjazottak lettek.
  •  A Magyar Asztronautikai Társaság „MANT” országos pályázatán „Irány a Hold címmel 5. helyezést ért el egy 8. osztályos diákunk.
  • Ságvári Endre Általános Iskola  Megyei Környezetvédelmi Versenyén A 3. évfolyamos csapat és a 6. évfolyamos csapat egyaránt az előkelő harmadik helyezést érte el korosztályában.
  •  „Közös hazában” pályázat (Városi, német nemzetiségi kutatópályázat) díjazottak: Ferge Adrián, Kiss Petra, Simon Vivien, Vági Richárd, Kecskeméti Vivien, Gyuricska József, Szepesi Gábor, Nagy Gergely
  • „Bányászhagyományok ápolása”(városi verseny) I. hely: Nagy Gergely, Kollárdi Hajnalka
  • A városi Ságvári Intertrade Labdarúgás kupáján csapatunk a II. helyen végzett.
  • A városi Diákolimpián pedig a III. helyet szereztük meg.
  • A „Csillagszóró” megyei játékos sportvetélkedőn 14 iskola 70 diákja vett részt, ahol iskolánk csapata a 2. helyezést érte el. A sportvetélkedőt a szponzorok ajándékokkal támogatták.

2010/2011

  • Unsere Heimat- német nemzetiségi kutatópályázat városi díjazottak: Balogh György Márk, Hóbor Noémi , Nagy Gergely, Straubinger Márton, Szám Martin
  • MANT( Magyar Asztronautikai Társaság) országos pályázat „ Ember az űrben – Gagarin öröksége : Nagy Gergely – különdíj
  • „Nem Létező Tárgyak Tárlata” városi pályázat
    I. hely Hóbor Noémi, III. hely Járóka István, díjazottak: Buda Dávid, Incesz Elizabeth, Rippert Beatrix, Polovitzer Dániel, Falu Tamás
  • „Történelmi híd Tata és Érsekújvár között” –nemzetközi történelmi verseny VI. hely (Dankó Béla, Berki Sándor, Schlachta Félix, Sárosi Dominik, Szepesi Gábor)
  • Szelim-napi Regélő mondaíró pályázat: Alsó tagozat: I. hely Barna Ambrus, felső tagozat: I. hely: Nagy Gergely, II. hely: Dankó Béla III. hely Gyuricska József Richárd
  • Angol nyelv a színpadon Gyuricska József, Nagy Gergely, Straubinger Márton – ezüst fokozat,  Kirizs Viktória, Pasch Szabina, Lipót Barbara, Buchta Ágnes, Nagy Enikő, Hóbor Noémi – kiemelt ezüst fokozat
  • A Dózsa György Általános Iskola által meghirdetett megyei versíró versenyen három 7. osztályos tanulónk képviselte az iskolánkat. Kiss Zsanett 3. helyezést ért el, Beró Márk pedig különdíjban részesült, versüket egy kiadványban is megjelentették.

·        Mese, mese, mátka olvasópályázat (megyei) József Attila Megyei Könyvtár díjazottak: Monek Szabina, Ott Kitti, Schaffer Vivien, Rózsavölgyi Ramóna, Rigó Szabina, Buchta Irén Lívia

·        Matematika-alapműveleti verseny, megyei: Balogh Márk, 4. osztály: 5. hely

·        12. Kárpát-medencei Rovásírásverseny és Műveltségi találkozó Kirizs Viktória Virág V.hely

·        Az álomlátó fiú gyermeknapi rajzpályázat  (városi) – Gyuricska József, Nagy Gergely, Barna Zsófia Dóra díjazott

·        Móra-napok: Megyei prózamondó verseny és illusztrációs rajzpályázat: rajzpályázaton díjazott: Tóth Adrián, Schäffer Vivien
prózamondó-verseny, : Szám Martin, 4. osztály: 3. hely
Nagy Levente, 3. osztály: 3. hely
Bihari Róbert 5. osztályos tanulónk a 3., a 7-8. osztályos korcsoportban Nagy Gergely 7. osztályos diákunk szintén 3. helyezést ért el.
sakkverseny (városi) – felsős fiú: Beró Márk I. hely , alsós lány: Buchta Ágnes 2. hely, Lipták-Varga Melinda 4. hely

·        Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny Komárom-Esztergom megyei döntő (Esztergom): Kucsera Titanilla 7. osztályos tanulónk 3. hely, Nagy Gergely 4. , Reim Dóra és Straubinger Márton az 5., Gyuricska József Richárd pedig a 6. helyezést érte el.

·        „Játékos kémiai vetélkedő” városi versenyén 4. helyezést érték el diákjaink.

2011/2012

  • Unsere Heimat- német nemzetiségi kutatópályázat városi díjazottak: Sarkadi Viktória, Schäffer Károly, Gulyás-Kovács Krisztián 4. osztály Kucsera Titanilla, Sárosi Levente, Straubinger Márton 8. osztály
  • XII. Sárberek – Mikulás Kupa Városi Általános Iskolai Sakkverseny felsős lány: Buchta Ágnes II. hely, Heszler Kata III.hely
  • "Tervezz Bányamanót" című pályázat  Tatabányai Múzeum: Barna Zsófia Dóra I. hely
  • Angol nyelv a színpadon: megyei verseny : Hangszeres-énekes kategóriában ezüst fokozat : Beró Márk, Nagy Enikő, Buchta Ágnes, Bús Otília, Kertész Tamara, humor kategóriában bronz fokozat: Nagy Gergely, Gyuricska József Richárd, Straubinger Márton.
  • Jószerencsét vetélkedő  Lila akác csapat, Nagy Enikő, Szakács Mónika, Lipták Varga Melinda, Lila párduc: Buchta Ágnes, Sándor Barbara, Bús Otília, egy nyolcadikos: Gudáta – Folytyik Béla, Buda Dávid, Veres Tamás): bronz bányászlámpa díj
  • Regélő Gerecse Hagyományőrző Egyesület által – a város 65. születésnapja alkalmából, a természeti értékek témaköréből – kiírt városi meseíró verseny díjazottak: Varga Tibor Ferenc 1. oszt , Barna Ambrus 4. oszt., Bihari Róbert (6. oszt), Gyuricska József Richárd (8.d. oszt)
  • A Magyar Asztronautikai Társaság (MANT) az "Informatika a Látássérültekért" Alapítvánnyal együttműködve, az Űrvilág támogatásával az ENSZ Világűrhét alkalmából országos pályázatot hirdetett Kisbolygó-látogatások témakörben. Tatai-Szűcs Viktor, Bihari Róbert megosztott 2. helyezés
  • Móra sakk kupa városi alsó évfolyam:   IV. hely:  Buchta Irén Lívia (3.o)felső évfolyam:fiúk versenye:    II. hely: Varga Zoltán lányok versenye:    I. hely:  Buchta Ágnes, II. hely: Heszler Katalin, III. hely: Lipták-Varga Melinda,  IV. hely: Bús Otília
  • Cselgáncs sportágban Tatai Szűcs Viktor ért el dobogós eredményt. (Faragó Benjamin emlékkupa – III. helyezés)
  • A „Tiszán innen- Dunán túl” országos népdaléneklési verseny megyei fordulóján iskolánk 6 tanulójából alakult német nemzetiségi énekegyüttesünk Arany minősítést szerzett, három csoport bronz minősítést kapott
  • német nemzetiségi prózamondó és szavalóverseny (Süttő) - megyei forduló:
     Nagy Gergely 4. helyezést ért el
  • Országos Apáczai komplex természettudományi verseny területi döntő 4.hely
  • Ságvári Endre Általános Iskola megyei környezetvédelmi verseny 4. évfolyamos csapat 3. helyezés és az AWE különdíja, 5. évfolyamos csapat megosztott 3. hely
  • Jókai Mór Általános Iskola környezetvédelmi verseny megosztott 3. hely
  • Apáczai Komplex Tehetségkutató Megyei verseny:  A nyolcadik évfolyamon a megyében a 3. helyezést értük el. /Beró-Falu-Nagy/.
  • Jászai Mari Színház “Légy jó mindhalálig” plakátpályázaton 1. helyezés.






Weblap látogatottság számláló:

Mai: 25
Tegnapi: 42
Heti: 377
Havi: 1 089
Össz.: 208 992

Látogatottság növelés
Oldal: Versenyeredmények 2007-2012 között
Több mint hatvan éve nevel gyermeket Tatabánya-Újvárosban ez az iskola - © 2008 - 2017 - morasulihatvan.hupont.hu

Ingyen honlap és ingyen honlap között óriási különbségek vannak, íme a második: ingyen honlap

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Itt: gerendas eleonora - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »