1953
Erről az évről semmilyen névsorunk nincs, sem napló sem anyakönyv nem áll rendelkezésünkre. 21 nyolcadikos (6 fiú és 15 lány) más forrás szerint 24 fő (18 lány és 6 fiú) szerepel az Úttörőcsapat történetében, csapattanácselnök Lencse Irén, rajtanács elnök Gallai Mária.
1954
8.a osztályfőnök: Tölgyesiné Bogdán Irén, Ézsöl Gézáné
Baller József, Berze Lajos, Böhm Béla, Csákvári Lajos, Cserveny Imre, Farkas Sándor, Gallai Lajos, Goór Ernő, Gottfried Béla, Győrfi Dénes, Hlogyik István, Hulej János, Lengyel Mihály, Maros János, Nárai János, Nemes András, Pető Attila, Pintér Sándor, Pongrácz Lajos, Stein János, Suha Gábor, Tomán István, Tóth Béla, Tóth Kálmán, Zsákovics István
8.b Ofő: Szekendi Margit
Baranyi Mária, Berki Ilona, Boda Ilona, Czipperer Valéria, Dudás Zsuzsanna, Grünn Borbála, Hegedűs Ilona, Hemela Amália, Hornyák Mária, Jánoshalmi Éva, László Edit, Molnár Irén, Nazer Edit, Polyák Mária, Pluhár Éva, Schaffer Erzsébet, Schilling Etelka, Soós Éva, Sturm Éva, Takács Ilona, Takács Rozália, Tóth Mária (I), Tóth Mária (II)
8. c. Ofő: Kecskés Lajosné
Jarkó András, Lukács Árpád, Német Ferenc, Vadai Márton, Durmits Dezső, Ferenci Henrik, Merész Károly, Mező Béla, Gerlach Sándor, Téglási Endre, Alusán Erzsébet, Andrásik Teréz, Cabanyik Éva, Farkas Mária, Grasli Mária, Gyurkovics Teréz, Kolek Teréz, Nagy Edit,Ilmizák Zsuzsa, Pafka Mária, Szabó István, Heidler József, Friedrich Gizella, Rebák Veronka, Brozovszki Gizella, Szombat Márton, Márkus József, Hartai Lajos
1955
Ofő: Kerékjártó Mihályné
Aposztl Borbála, Drozsdják Vilmos, Erős Erzsébet, Foszló Vilma, Gyöngyvér Éva, Horváth László, Horváth Sándor, Illés Anna,, Imrei Judit, K. Horváth Ferenc, Kertai Emília, Kunszt Ferenc, Lendvai Ilona, Lengyel Mária, Lőrincz Éva, Mák Ervin, Márkus Ilona, Marton Sándor, Máté Mihály, Mátyás György, Moharos Katalin, Nyerges Klára, Nyírádi Németh Mária, Ördög István, Padragi Mária, Peráth Béla, Pollák Frigyes, Schiffler Magdolna, Simon Zoltán, Soós Mária, Székely Mária, Szombat Ella, Takács József, Tomacsek Mária, Tömösy Ildikó, Túry Mária,Végh Magdolna, Vígh János, Wass Tibor, Willinger Erzsébet, Zahovay Viktória,
„C”-osztály:
Albert László, Bánki István, Benedek László, Bodó József, Bodzási Sándor, Boros László, Huber Ferenc, Kristóf István, Reznyák János, Ruff István, Tiba Ferenc
1956
8.A Ofő: Ézsöl Gézáné
Ádok András, Balassa György, Bánhegyi Attila, Buda József, Czipperer Ferenc, Ható András, Herczeg Csaba, Horváth Endre, Horváth László, Kalmár János, Kátai Sándor, Kollár Tibor, Kukuda István, Major Gábor, Mellen Zoltán, Méri Lajos, Molnár Sándor, Németh Mihály, Németh Róbert, Ocskay Attila, Pál Gábor, Pallagi László, Papp György, Szalai László, Szabó Lajos, Szabó Tibor, Tóth Tibor, Varsányi László, Vígh Tibor
8.B. ofő: Szekendi Margit
Antal Erzsébet, Balassa Mária, Barta Valéria, Bartal Erzsébet, Benyovics Éva, Berze Éva, Gyévai Magdolna, Hegedűs Márta, Horváth Klára, Kazal Ildikó, Klausz Rozália, Lakházi Mária, Lukecz Zsuzsa, Maják Judit, Oszvald Irén, Perom Margit, Pomeirl Mária, Rózsahegyi Mária, Schneider Judit, Schweiger Ilona, Somhegyi Anna, Suha Klára, Szabó Gizella, Székely Edit, Szoboszlai Klára, Szőke Hajnal, Tarsoly Júlia, Tóth Gizella (kis), Tóth Gizella (nagy), Vida Ilona, Vida Rózsa, Záray Ottília,
1957
Tanítási szünet okt. 26-január 14-ig
8.a Ofő: Balahó Dénes, Ézsöl Gézáné, Ócsai Gyuláné
Boros József, Chmelits István, Fekete Tibor, Felgyői János, Godó Zoltán, Gyarmati Miklós, Halis Vilmos, Márk Árpád, Mikó Balázs, Moharos István, Palóc János, Szemerédi Ferenc, Vígh Ferenc, Virág Ferenc, Bóka Rozália, Boros Anna, Bukovecz Éva, Csíki Rozália, Fehér Ágnes, Klespitz Etelka, Kollár Angela, Lévai Erzsébet, Mokánszki Ilona, Nagy Erzsébet, Nagy Palóc Sára, Németh Erzsébet, Pekár Piroska, Simon Margit, Szám Mária, Turbuk Terézia, Válint Mária,
8.b. Ofő: Jankovics Józsefné
Barcs István, Jánosi György, Kalics Ferenc, Kovács László, Kovács József, Mátyás Miklós, Tenk László, Tiringer József, Vajda Bálint, Büki Márta, Csaszni Ilona, Ekési Lívia, Győri Veronika, Krausz Edit, Müllner Anna, Nagy Anna, Nyírádi Ágnes, Pálfi Erika, Raffai Márta, Solymos Edit, Szilágyi Emőke, Tatár Veronika, Wachler Katalin, Szalai László
1958
8.a. Ofő: Ócsai Gyuláné
Bokréta János, Csillag Lajos, Czuczor Mátyás, Deutsch István, Gajdacsik Miklós, Halasy Csongor, Hemela István, Honti László, Keresztes Tamás, Mayer Sándor, Szabó Gyula, Szalai Ottó, Tímár János, Weöres Mihály, Csánki Mária, Chmelits Erzsébet, Gál Ágnes, Hattayer Edit, Illés Ilona, Kerekes Anna, Simon Edit, Suhajda Mária, Tromposch Gizella, Vajda Zsuzsanna, Szám János, Lorbert Edit, Lévai Margit, Labuda Mária, Dörnyei Béla, Bánfalvi János
8.b. Ofő: Laky Irma
Aposztl Zita, Balassa Edit, Buda Irma, Erdész Erika, Farkas Mária, Hamburger Edit, Kormos Erzsébet, Lencse Edit, Lunacsek Mária, Palócz Irén, Péter Ilona, Pluhár Edit, Pluhár Júlia, Schilling Beatrix, Szlanka Irén, Veréb Olga, Barsvári László, Klausz József, Máté Aladár, Németh Béla, Nyúl Tóth Gyula, Sárfi Gusztáv, Sógorka Pál, Somogyvári Barnabás, Szelőczei József, Szigeti Sándor, Sárközi Rudolf, Strassenreiter Gyula, Czunf Mária
8.c. ofő: Tánczos Teréz
Gödri Dezső, Buzgó Erzsébet, Buzgó Mária, Felgyői Julianna, Füzesi Erzsébet, Horváth Katalin, Káfony Jolán, Lamacs Mária, Mózer Ilona, Szoboszlai Mária, Thurzó Erzsébet, Varsányi Anikó, Vidi Éva, Chlebda István, Csaszni Lajos, Gyarmati Kálmán, Kaufman János, Király Imre, Ládi Imre, Magyar Mihály, Müllner Ferenc, Putz Ferenc, Schiff Károly, Tarcsa Béla, Zöld József, Georgi Antal, Vígh József, Sipos László, Dévényi Károly
1959
8.a Ofő: Laky Irma
Avar Antal, Balogh Endre, Dudás István, Hartai Csaba,Majlán István, Payer József, Szina Gábor, Bartha Éva, Büki Gabriella, Dévavári Zsuzsanna, Földesi Gabriella, Gróber Mária, Hulej Rózsa, Iván Mária, Mándy Irén, Mirth Eszter, Ócsai Gabriella, Pálhalmi Szidónia, Simon Éva, Szoboszlai Jolán, Tarsoly Eszter, Vági Hedvig, Virsik Mária, Willinger Katalin, Móricz Teréz
8.b Ofő: Budai Sándorné
Bori Ferenc, Fazekas István, Grátzer Antal, Heitz Béla, Hernádi László, Michelák József, Moharos Gyula, Mura Mészáros Gábor, Szerdahelyi Károly, Szőke Mihály, Szűcs László, Tóth József, Turbuk István, Ambrus Mária, Ádók Mária, Boldizsár Ágnes, Farkas Margit, Fekete Erzsébet, Kiss Klára, Rózsa Mária, Ormos Katalin, Tarsoly Ilona, Torda Mária, Vass Éva, Sipos József, Simkó Mária, Magdolna,
8.c Ofő: Teknős Béláné
Beiermeiszter József, Domonyi László, Hajdú József, Horváth László, Lukács Imre, Magyar Mihály, Nagy Miklós, Nedermann Ferenc, Solymos Ákos, Sutták József, Zahovai Gábor, Zudor András, Boda Anna, Kövér Mária, Nagy Anna, Nedermann Adrienne, Németh Mária, Pénzes Gabriella, Szabó Erzsébet, Székely Erzsébet, Tóth Teréz, Császár Imre,
1960
8.a Ofő: Szekendi Margit
Barzsó István, Bereczky Gyula, Cselédes István, Erdélyi Endre, Erdélyi Lajos, Gyűrű István, Hancsics István, Suhai Sándor, Szabó László, Széplaki Ferenc, Szűcs János, Újvári László, Tóth István, Tóth Lajos, Bíró Margit, Bóka Mária, Both Ildikó, Góger Katalin, Kliner Magdolna, Kokas Mária, Maglóczki Marianna, Máté Erzsébet, Mészáros Anna, Nagy Éva, Z. Nagy Katalin, Szabó Edit, Szabó Magdolna, Szabó Zsuzsanna, Szalay Márta, Szám Éva, Körmendi Vincéné, Slezák Imre, Gerencsér László, Paréj Vilmosné, Ábrahám Pál
8.b Ofő: Király Ernőné (Hetedik osztályos kép!)
Boda István, Bukovecz Ferenc, Dobrovszky Jenő, Éliás János, Erdők András, Erdők László, Hajas Sándor, Heisz József, Janák Gábor, Komlósy László, Móricz György, Palócz Imre, Siklósi Vilmos, Szilágyi Gergely, Tarsoly István, Thurzó Andor, Verbó Gyula, Zsigó Imre, Brassai Lívia, Csiszár Hajnal, Kőnig Györgyi, Falusi Anna, Lengyel Judit, Nyúl Tóth Kornélia, Págyi Erzsébet, Pallagi Erzsébet, Prém Rozália, Puskás Márta, Szekeres Erzsébet, Tóth Margit, Pollágh Géza, Knébel Mária, Horváth Emil, Nagy Mária,
Dolgozós csoport: Szalai Éva, Husz Ferenc, Suhai Sándor, Besser István, Fekete József, Szücs János, Iványi Perenc, Pázsit András, Venszlovszky Ferenc
1961
8.a. Ofő: Jankovics Józsefné
Szabó János, Baranyai Imre, Bánfalvi Béla, Bokréta István, Both Tibor, Fazekas Lajos, Fejér Miklós, Fojt István, Földesi Károly, Gyenes István, Klíner Dénes, Ledeszky Géza, Molnár András, Nagy Attila, Németh Ferenc, Orcsik Péter, Zsigó László, Bucsenász Ilona, Ekési Erzsébet, Elekes Irén, Horváth Ilona, Horváth Irén, Káfony Magdolna, Kiss Klára, Lajer Margit, Márkus Ibolya, Polauf Judit, Rózsa Ilona, Sebessy Zsófia, Szóráth Mária, Zelei Júlia, Zsuffa Anna, Drappan Sándor
8.b. Ofő: Patonyi Ferencné
Barczai Tibor, Denkler Miklós, Forisek Ferenc, Kovács Sándor,Lakatos Pál, Lendvai Imre, Nagy Ferenc, Nádasi László, Sztanó János, Szécsi György, Szina Károly, Vanya József,Váradi Ferenc, Bakos Rozália, Busa Klára, Barcs Emma, Borbély Mária, Hollósy Mária, Kaufmann Márta, Kappel Éva, Királyvári Ilona, Koch Erzsébet, Palotai Eszter, Papp Lenke, Preizler Anna, Szabó Ibolya, Tóth Mária, Szabó Erzsébet
8.c Ofő: Varga Gyula
Ambrus Antal, Barsvári Károly, Fábián Sándor, Juhos János, Kazal István, Lelkes József, Marócsik László, Simon József, Skoflek László, Szabó István, Tuska János, varsányi István, Végh Lajos, Dorozló Gabriella, Enyedi Erzsébet, Hetényi Rozália, Hetzmann Anna, Jankovszki Edit, Lánczos Anikó, P. Mag Julianna, Máthé Mária, Mészáros Katalin, Pálfi Ilona, Rózsahegyi Ilona, Stutzenberger Erzsébet, Takó Magdolna, Vágenszommer Mária, Cseri Lívia
Dolgozós csoport:Balázs Teréz, Kiss György, Fehér Simonné, Fekete Péter, Markó Gyula
1962
8.a. Ofő:Mérten Lajos
Bauer Ferenc, Csaplár Ferenc, Dévavári Vince, Duck Viktor, Furák Mátyás, Horvatics László, Kovács Gyula, Majoros Tamás, Nagy József, Németh László, Ökrös Mihály, Papp Sándor, Sallói Olivér, Scheffer János, Siklódi Sándor, Sógorka Sándor, Skoflek Mihály, Stamusz István, Szabó Gyula, Szalay Tibor, Szórád István, Tarsoly Gyula, Willinger Gyula, Benes Lukrécia, Boros Mária, Buda Erzsébet, Csákvári Emőke, Erdős Ilona, Éliás Ágnes, Farkas Júlia, Fejes Etelka, Forisek Éva, Ható Ágnes, Józsa Botos Margit, Kun Eszter, Knébel Edit, László Ágnes, Lánczos Ilona, Sóstarics Mária, Szabó Ilona, Ürményi Mária, Szarka Éva, Váradi Béla
8.b. Ofő: Ócsai Gyuláné
Ábrahám Gyula, Barczai József, Eke István, Fazekas István, Ficsór Béla, Grászel Róbert, Hamburger László, Jánoshalmi György, Királyvári Béla, Lencse Menyhért, Meier Vilmos, Perger Géza, Skoflek László, Soós Győző József, Török Béla, Újvári Mihály Győző, Várhegyi Béla, Walcz József, Weiner Sándor, Asztalos Irén, Barcs Mária, Drappan Valéria, Dudás Mária, Fejes Ildikó, Gajdacsik Mária, Gulyás Mária, Hoffmann Márta, Ilóczki Katalin, Katz Ilona, Kas Irén, Lovasi Erzsébet, Mayer Judit, Márkus Gizella, Pallós Mária, Simon Erzsébet, Szíjjártó Mária, Tóbiás Terézia, Tomkó Klára, Török Katalin, Veres Mária, Vida Katalin, Zábráczki Ibolya, Villinger Gyula
8.c. Ofő: Kőniger Endréné
Dobos Istvánné, Horváth János, Kalmár László, Kakula János, Kuti Horváth László, Kovács Csaba, Mészáros Imre, Nagy József, Orbán József, Pinke József, Ponyori Géza, Simon József, Simon László, Szicsó Béla, Szorán Gyula, Urbancsók Tamás, Besser Erzsébet, Csíkos Julianna, Erdélyi Mária, Erdődi Júlia, Fazekas Erzsébet, Fosztó Rozália, Gyürki Rozália, Hegedűs Margit, Horváth Erzsébet, Horváth Magdolna, Horváth Vera, Imre Erzsébet, Kulik Mária, Pallagi Edith, Prokl Irén, P. Mag Erzsébet, Saláta Erzsébet, Tábori Piroska,Tóth Ágnes, Tóth Edith, Vass Julianna, Viola Aranka, Wágner Katalin, Kertlai Endre, Lovasi József, Richter Mária,Lesi Imre, Molnár László,
dolgozós: Kanász Lajos, Papp Pál, Dániel Sándor, Balog József
Dolgozós: Ofő: Fürst Józsefné
Andorfer Mihályné, Auer János, Boros Józsefné, Csiszár László, Fülöp Ferenc, Gyenes Sándorné, Halász Istvánné, Juhász Jánosné, Királyvári Károlyné, Királyvári Béla, Kiss Béla, Kovács Vincéné, Kruska József, Miklós Viktor, Mohácsi József, Nagy Magdolna, Odler Károlyné, Rimai Sándorné, Skrinyár István, Szabó János, Szíjjártó Sándorné, Tarcsa Béla, Turay László, Turay Gizella, Velkai László, Elek Józsefné, Elek József, Tatai János
1963
8.a Ofő: Inotai István
Pálfi János, Bányi István, Dévényi László, Dudás István, Erdélyi János, Erdős László, Horváth Rudolf, Hegedüs István, Jáger Imre, Juhász György, Láncos Zoltán, Lengyel Róbert, Molnár Imre, Orcsik Imre, Ökrös László, Sinák János, Szabó Sándor, Széplaky Ernő, Szóráth Ferenc, Vidla János, Virágh Rudolf, Bombicz Márta, Cunf Ida, Furák Mária, Gályász Erzsébet, Gottfried Mária, Haltrich Júlia, Hargas Éva, Komlóssy Júlia, Kratochwill Ágnes, Lovasi Irén, Novotny Ágnes,Palotay Orsolya, Papp Rozália, Pollágh Piroska, Silinger Ilona,Sütő Ilona, Tatár Mária, Suplics Mária, Kiss János, Molnár István,
8.b. Ofő:Teknős Béláné
Auerbach Csaba, Bátori Ferenc, Benya László, Bielják József, Czipperer András, István Imre, Király Herman, Kovács Jenő, Márkus Sándor, Molnár László, Mosonyi Károly, Polauf István, Pruzsina István, Sarkadi Attila, Tamics Lajos, Temesi József, Turay János, Urbancsok Ede, Vida István, Vojna István, Weiner László, Baranyai Zsuzsanna, Belányi Mária, Csókás Erika, Dobrovszky Mária, Fazekas Teréz, Gallovich Vilma, Gigor Anna, Juhos Zsuzsanna, Kovács Ágota, Lukács Mária, Molnár Gizella, Náfrádi Katalin, Palotai Ágota, Sebő Erzsébet, Szandtner Margit, Tóbiás Erzsébet, Tunyogi Márta, Varsányi Valéria
8.c. Ofő:Payer Istvánné
Balogh István, Édelkraut Róbert, Erdős István, Halász István, Házenfratz János, Jelinek Sándor, Nagy Bálint, Papp Vilmos, Sátori Vilmos, Szám Antal, Varga Márton, Vajdai Béla, Weltch Ferenc, Zajzon István, Bakonyi Erzsébet, Bíró Márta, Csillik Ágnes, Éliás Mária, Fábián Júlia, Terelő Etel, Gulyás Katalin, Kardos Piroska, Karkos Zsuzsa, Kiss Mária, Kocsis Piroska, Kuburczik Piroska, Lukács Éva, Malinovszky Erzsébet, Názer Júlia, Péhm Magdolna, Rabi Katalin, Sajtos Erzsébet, Sváb Mária, Szabó Margit, Szám Mária, Venszlovszki Ágnes, Nemes János, Horváth Ferenc, Deák Franciska,
1964
8.a Ofő:Fürst Józsefné
Horváth Zoltán, Iloczky Gyuláné, Kövesdi Ferenc, Babos Jenő,Csöndes Lajos, Erdélyi Elemér László, Geier Mihály, Gyurkovics László,Hollósy János, Klausz Ferenc, Krausz János, Méri Antal, Németh Ferenc, Noll Dénes, Paszkosz Leokratisz, Pauli István, Pócza Mihály, Ritócz Rezső Rudolf, Sereg László, Szabó Endre Attila, Szabó Zoltán, Szűcs Zoltán, Téczeli Vendel, Tóth László, Kubinyecz Erzsébet, Kusnyár Irén, Máté Mária, Niebling Teréz, Puskás Edit, Szabó Anna, Szabó Erzsébet, Szaniszló Veronika, Takács Katalin, Tóth Márta, Várhidi Zsuzsa, Zsufa Erzsébet, Szabó Antal, Bodányi Mihály
8.b. Ofő: Inotai István
Avar József, Berecz Sándor, Fendrik László, Földesi Emil, Gergő László, Heszler István, István Zoltán, Juhász Béla, Lábadi László, Mihály Zsolt, Molnár Imre, Rimai Sándor, Schultz Ferenc, Seyman Lajos, Török László, Varga László, Virágh István, Zukál Béla, Hajma Mihály, Barsi Mária, Drobny Zsófia, Grőber Erzsébet, Grűnberger Rozália, Józsa Botos Anna, Jurida Berta, Kollár Mária, Máté Gyöngyi, Mondok Borbála, Musitz Zsuzsanna, Viola Angella, Novák Mária, Kővári Mária, Szabó Ábel, Hernádi Istvánné
8. c. Ofő:Szántó Béla
Blázi Lajos, Dörnyei Vendel, Horváth Ferenc, Jáger Gyula, Királyvári József, Kiss Gábor, Kollár Attila László, Kovács István, Lánczos László, Láng Ernő, Lukecz Alajos, Horváth Gábor, P. Mag János, Szabó József, Szabó Zoltán, Szicsó István, Szóráth Mátyás, Takács István, Vasas Márton, Váradi István, Végh Ferenc, Boros Valéria, Girman Anna, Gyenes Zsuzsanna, Kiss Gyöngyvér, Kuruc Erzsébet, Nika Éva, Szabó Éva, Szekeres Katalin Etelka, Szicsó Júlia, Trompos Irén, Török Erzsébet,
Dolgozós esti, osztályfőnök: Mérten Lajos
Bodányi Mihályné, Balla István, Baricz Jánosné, Farkas Károly, Földesi Károly, Kosztinás Jenő, Lőrincz István, Markó Gyuláné, Kuti Horváth József, Molnár Lászlóné, Pákozdi József, Tóth József